FERMENTE ATÖLYESİ

FERMENTE ATÖLYESİ
Açıklama

PROGRAMIN AMACI: 
Fermente ürünleri tanımak, sağlığımıza etkilerini öğrenmek, hazırlama yöntemlerini öğrenerek fonksiyonel reçeteler oluşturarak fermente ürünleri beslenmemize daha çok dahil etmenin ipuçlarını öğretmektir.

PROGRAM İÇERİĞİ:
1. Ders: Fermentasyon nedir, çeşitleri nelerdir? Birlikte yaşamı paylaştıklarımız: Mikrobiyota. Bağırsaklarımızdaki dünya. Konu bağırsak sağlığı olunca neler yapalım? Fermente ürünlerin sağlığımıza etkileri. Fermente besin çeşitleri. Fermente besin yerine probiyotik takviye alsam olur mu? (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

2. Ders: Fermente yiyecekler: Tanım, yöntem, sağlığımıza etkileri,nerelerde kullanabiliriz? Turşu, Sauerkraut, Kimchi, Yoğurt, Peynir, Zeytin, Sucuk, Pastırma, Tarhana, Ekşi maya. (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

3. Ders: Fermente içecekler: Tanım, yöntem, sağlığımıza etkileri, nerelerde kullanabiliriz? Sirke, Kombucha, Kvas, Kefir, Su kefiri, Boza, Şalgam, Hardaliye, Ayran. (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

4. Ders: Soru-Cevap 1 (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

5. Ders: Soru-Cevap 2 (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

DERS SAATİ: 
Toplam 3 ders ve 2 soru-cevap oturumu.

KİMLER KATILABİLİR? 
Sağlığını korumak ve iyileştirmek isteyen herkes, Fonksiyonel beslenme konusuna ilgi duyanlar, Hastalarına fonksiyonel beslenme ve fonksiyonel tip yaklaşımı ile yardımcı olmak isteyen sağlık profesyonelleri programa katılabilir. 

SÜREÇ HAKKINDA: 
Dersler kayıttan satın alımdan itibaren 15 gün boyunca izlenebilecektir. 

BAŞVURU VE ÖDEME SEÇENEKLERİ 
Programa kayıt için ödeme kredi kartıyla https://nazanuysalharzadin.com.tr sayfamız üzerinden yapılabilir. Katılımcıların ödemeleri hangi nedenle olursa olsun iade edilemez. Lütfen başvurunuzu yapmadan önce program hakkındaki bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz ve iade talebinde bulunmayınız. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin 1. fıkrasının "g" bendi "Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler" uyarınca katılımcının almış olduğu ürün ve hizmeti iade ederek sözleşmeden CAYMA HAKKI BULUNMAMAKTADIR. Program başladıktan sonra sözleşmenin iptali ancak eğitim alamayacak derecede heyet raporu ile belgelenen bir sağlık sorunu ile karşılaşılması halinde kabul edilecek olup ödeme iadesi yapılır. Bu koşullarda kaydını sildirmek isteyen katılımcıların yazılı olarak başvurması zorunludur. İadelerde program fiyat üzerinden %10 kesinti uygulanır ve tamamlanan derslerin bedeli kesilerek işlem yapılan tarihten itibaren 30 (otuz) is günü içerisinde dilekçede katılımcı tarafından bildirilen hesap numarasına iade edilir. 

Eğitim videolarının tüm hakları saklıdır. Sadece web sitemizden veya Zoom üzerinden izlenebilir. Paylaşılamaz, kopyalamaz, kullanılamaz.

Tanıtım Videosu
Eğitim Videoları
Konu Açıklama Süre
İzle 1. Ders Fermentasyon ve Sağlığa Etkileri 56:16
İzle 2. Ders Fermente Yiyecekler 56:31
İzle 3. Ders Fermente İçecekler 44:50
İzle 4. Ders Soru Cevap 1 01:52:34
İzle 5. Ders Soru Cevap 2 50:58