BAHARATLAR ve SOSLAR ATÖLYESİ

BAHARATLAR ve SOSLAR ATÖLYESİ
Açıklama

PROGRAMIN AMACI: Baharatları tanımak, doğru kullanma yöntemlerini öğrenmek, fonksiyonel reçeteler oluşturarak doğru, lezzetli baharat kombinasyonları ve soslar oluşturarak sağlığımızı iyileştirmede ve hastalıkların önlenmesinde kullanmayı öğretmektir. 

PROGRAM İÇERİĞİ:

1. Ders: Baharat nedir, nasıl elde edilir, çeşitleri nelerdir? Kullanırken nelere dikkat edelim? Nasıl saklayalım? Baharatların fonksiyonel beslenmedeki önemi nedir? Baharatların insan sağlığına etkileri nelerdir? Baharatlar yerine takviye alsam daha iyi değil mi?(Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

2. Ders: Sağlığımıza iyi gelecek sık kullanabileceğimiz baharat karışımları. Baharatlarla hazırlanan, fonksiyonel beslenmeyi kolaylaştıracak soslar.(Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

3. Ders: Soru-Cevap 1 (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

4. Ders: Soru-Cevap 2 (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

5. Ders: Soru-Cevap 3 (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

6. Ders: Soru-Cevap 4 (Satın aldığınızda izlemeye başlayabilirsiniz.)

DERS SAATİ: Toplam 2 ders ve 4 soru-cevap oturumu.

KİMLER KATILABİLİR? Sağlığını korumak ve iyileştirmek isteyen herkes, Fonksiyonel beslenme konusuna ilgi duyanlar, Hastalarına fonksiyonel beslenme ve fonksiyonel tip yaklaşımı ile yardımcı olmak isteyen sağlık profesyonelleri programa katılabilir. 

SÜREÇ HAKKINDA: Dersler kayıttan satın alımdan itibaren 15 gün boyunca izlenebilecektir. 

BASVURU VE ÖDEME SEÇENEKLERİ Programa kayıt için ödeme kredi kartıyla https://nazanuysalharzadin.com.tr sayfamız üzerinden yapılabilir. Katılımcıların ödemeleri hangi nedenle olursa olsun iade edilemez. Lütfen başvurunuzu yapmadan önce program hakkındaki bilgileri dikkatli bir şekilde okuyunuz ve iade talebinde bulunmayınız. Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği’nin 15. Maddesinin 1. fıkrasının "g" bendi "Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler veya tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler" uyarınca katılımcının almış olduğu ürün ve hizmeti iade ederek sözleşmeden CAYMA HAKKI BULUNMAMAKTADIR. Program başladıktan sonra sözleşmenin iptali ancak eğitim alamayacak derecede heyet raporu ile belgelenen bir sağlık sorunu ile karşılaşılması halinde kabul edilecek olup ödeme iadesi yapılır. Bu koşullarda kaydını sildirmek isteyen katılımcıların yazılı olarak başvurması zorunludur. İadelerde program fiyat üzerinden %10 kesinti uygulanır ve tamamlanan derslerin bedeli kesilerek işlem yapılan tarihten itibaren 30 (otuz) is günü içerisinde dilekçede katılımcı tarafından bildirilen hesap numarasına iade edilir. 

Eğitim videolarının tüm hakları saklıdır. Sadece web sitemizden veya Zoom üzerinden izlenebilir. Paylaşılamaz, kopyalamaz, kullanılamaz.

Tanıtım Videosu
Eğitim Videoları
Konu Açıklama Süre
İzle 1. Ders Baharatlar ve Etkileri 52:16
İzle 2. Ders Baharat karışımları ve Soslar 50:09
İzle 3. Ders Soru-Cevap 1 37:49
İzle 4. Ders Soru-Cevap 2 01:44:56
İzle 5. Ders Soru Cevap 3 02:02:54
İzle 6. Ders Soru-Cevap 4 01:44:48